Program In Vitro bez Ryzyka - Twoja szansa na zdrowe dziecko. x
Poprosiliśmy naszych pacjentów o opowiedzenie swoich historii i podzielenie się doświadczeniami związanymi z diagnostyką PGD z innymi parami, które mogą jej potrzebować. Przeczytaj w jaki sposób – w ramach programu In Vitro Bez Ryzyka Genetycznego – możemy Ci pomóc.

 

Program In Vitro w wieku powyżej 37 roku życia
Para obawiająca się urodzenia dziecka z zespołem Downa
Niepłodność spowodowana nawracającymi poronieniami
Nieudane programy in vitro
Zespół Smith-Lemli-Opitz (SLOS)

 

Co mówią Pacjenci o Programie In Vitro bez Ryzyka Genetycznego?

Problemy genetyczne to jedna z przyczyn niepłodności. Szkoda, że tak późno się o tym dowiedziałam. Za mną trzy nieudane in vitro, ale potem jedno w Invicta – ze wspaniałym zakończeniem. Ukochany szkrab o imieniu Tomek ma teraz 5 miesięcy. Polecam In Vitro Bez Ryzyka wszystkim, którzy do tej pory starali się długo i bez skutku. To dla nas wspaniała szansa na prawdziwe cuda!
Nina z Bydgoszczy

Udział w programie In Vitro Bez Ryzyka dał nam sporo spokoju. Wiedzieliśmy, że z wiekiem ryzyko wystąpienia chorób genetycznych rośnie. Dzięki Invicta mogliśmy mieć pewność, że nasze dziecko urodzi się zdrowe.
Magda i Rysiek z Wrocławia

In Vitro Bez Ryzyka to dla par z obciążeniem genetycznym cudowne rozwiązanie. Po zrobieniu badań, nie musiałam się obawiać, że coś pójdzie nie tak i córeczka będzie miała wady genetyczne. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ten program.
Kinga z Gdyni

Dziękuję profesorowi Łukaszukowi i wspaniałym paniom z laboratorium in vitro. Cztery razy straciłam ciążę, żeby w końcu ktoś mi pomógł i by na świat przyszło moje szczęście. Teraz moje życie jest pełne.
Asia z Warszawy

 

 


© 2013 - In Vitro bez Ryzyka - INVICTA. Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA. Wszelkie prawa zastrzeżone. - www.klinikainvicta.pl